Distorted City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Distorted City

The Gazette
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Membrul preferat

Go down 
+4
~:Hizumi:~
somewhere somehow
Egnirys Cimredopyh
Rujk
8 posters
AuthorMessage
Rujk
Admin
Rujk


Posts : 143
Join date : 2008-10-26

Membrul preferat Empty
PostSubject: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 8:55 pm

well,membrul meu preferat e Ruki.de ce?
are o voce extrem de frumoasa...are o voce foarte unica@_@'
si recunosc ca e kawaii^^
demo....am auzit ca la japoneza [in liceu] avea o medie mare ... si chiar se vede prin versuri.
ii placea si engleza acum nu stiu cat de bine o stia sau cat de bine stie sa o pronunte...pentru ca sunt japonezi care stiu gramatica....stiu sa scrie dar la pronuntie sunt varza.
oricum pe Ruki [Taka-kun] il voi admira si il admir pana cand nu mai existXD
lol...dar asa e .... respectul meu pentru el e foarte mare si nu as vrea sa renunt la The Gazette chiar daca or scos Guren,care prima oara nu mi-a placut...dar cu timpul am acceptato pentru ca e legat de mame...si chiar ma duce gandu la acel moment cand voi deveni si eu mama...
eto...cam atat^^'
ii respect pe toti 5 dar si cei de dupa scena,pentru ca si ei merita tot respectul.^^
Back to top Go down
https://the-gazette-666.forumotion.com
Egnirys Cimredopyh
-deathmate-
Egnirys Cimredopyh


Posts : 38
Join date : 2008-12-17
Age : 30
Location : -behind the dead three-

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 9:08 pm

Uuu o.o' Well preferatii mei sunt Ruki and Uruha O_O' and don't kill me but i'm an Uruki fan XDDD
Dar cel mai mult imi place Ruki, adica el mi-a placut de la inceput foarte mult. In primul rand il admir pentru talentul lui @_@'
Imi place foarte mult vocea lui <3 Cum a spus si Aki, e foarte frumoasa XD
Pe urma imi plac versurile care le scrie *_*'
Pe urma cum se comporta in concerte XD e asa adorabil ^^
Apoi vine chestia cu aspectul fizic si bla bla O_O' si aici imi place mai mult cum arata in PV-uri, decat cum arata in pozele din reviste XD
Uruha imi place si el foarte mult. E foarte talentat @.@' si e foarte adorabil O_O' Si uneori imi aminteste de o ratusca lol O_O''''
Ma rog O_O' dar nu sunt o fangirl sau chestii de genul asta x.x' Adica nu o sa zic niciodata chestii de genul "Ruki e al meu" sau "I-ati mainile de pe Uruha" mi se pare foarte aiurea X_X'
Back to top Go down
http://a-stiff-tells.do-goo.net
somewhere somehow

somewhere somehow


Posts : 124
Join date : 2008-10-28

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 9:22 pm

cred ca nu e nevoie sa zic cine e favoritul meu....a fost, e, si va ramane reita...imi place la nebunie felul cum canta la bass....ca sa nu zic in melodiile lor bassul se aude superb...iar eu sunt moarta dupa bass
Imi place pentru ca desi e vedeta inca nu i s-au urcat aerele de vedeta la cap...si e cat se poate de normal....
L-am admirat inca de la inceput si o sa il admir in continuare pentru ca merita....ca sa nu mai zic ca imi place enorm vocea lui mai ales cand vorbeste in concerte...e idolul meu...si sper ca intr-o zi sa pot sa cant si eu la bass asa bine...sau sa ajung sa fac un duet cu el cyclops
sunt o trupa excelenta si sa recunosc e preima trupa la care imi plac TOATE melodiile!!! o sa ascult The GAzette chiar si cand nu vor mai fi trupa...
Back to top Go down
~:Hizumi:~

~:Hizumi:~


Posts : 17
Join date : 2008-12-17
Age : 30

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 9:35 pm

preferatul meu este Reita...de ce?
imi place cum canta la bass.....si ce voi spune in continuare stiu ca suna prostesc,dar asta ii adevarul...ii persoana care ma convins ca se poate face muzica oricat de greu ara fi..adica eu am facut 4 ani pian, dar pentru ca pianele au preturi cu muuuulte zerouri, si n'am avut posibilitatea, am renuntat..dar de cand l'am vazut cum canta la bass, mi'am spus:"trebuie sa cant si eu asa"...deci pe scurt m'a convins sa nu renunt la muzica si sper ca intr'o zi sa pot face un duet cu el confused


Last edited by ~:Hizumi:~ on Sun Dec 28, 2008 3:05 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://anna-marya19.hi5.com
Kira

Kira


Posts : 32
Join date : 2008-12-17
Age : 30
Location : Somewhere...i don't know where :))

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeWed Dec 17, 2008 11:03 pm

Well..preferatul meu e Uruha...De ce??
Ei bine imi place cum arata...e foarte tare..si cool..si kawaii...imi plac privirile alea de dur...Ahh...ma da pe spate....iubesc solourile lui....sunt chiar geniale....este idolul meu..si sper si eu ca intr-o zi sa il vad in carne si oase What a Face
Back to top Go down
Zaki

Zaki


Posts : 91
Join date : 2008-10-27
Age : 30
Location : intr-o ceasca de cafea

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeTue Dec 23, 2008 6:07 pm

preferatul meu este reita What a Face

imi place imaginea de persoana dura pe care o afiseaza dar in spatele careia se ascunde un tip sensibil si iubaret
cel mai mult imi place in "ride with the rockers live" cum vorbeste cu fanii cum canta la bass.....ador solourile lui de bass.....ador felul cum gesticuleaza cand vorbeste...ador totul la el
este a fost si va fi mentorul meu EVER What a Face


sper ca intr-o zi sa ne intalnim.....si sa pot vorbi cu el....[speranta moare ultima]^^
Back to top Go down
Xiao Meng

Xiao Meng


Posts : 13
Join date : 2008-12-31
Age : 31
Location : soon-to-be Busan // actually Galati

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeWed Dec 31, 2008 8:14 pm

"Preferatul meu e...".... TOTI!

Doushite? xD

Just because!

Well.. s-o luam cu inceputul..

Ruki... well, Ruki e unul din cei mai tari tipi!
1) e AZN (avantaj din prima!)
2) his vocals (beep)ing rock!
3) arata super (BLING! xD)
si inca 1001 de motive~~

Reita.. Hm..
1) AZN (advantage!)
2) canta la bass.. KUDOS for him.
3) looks = A+! (si bandana "is the (beep)!" xD)

Uruha...
(Idem..) Gosh nu credeam ca cineva poate arata asa bine.. -drools-

Kai
Well well, Kai il vad tot timpul cu zambetul pe buze! -kawaii desu neee~ >w< -fangirlsquee-

Aoi
Aoi e unul din cei mai tari pentru simplul motiv ca l-am vazut intr-un concert schimband 3 tipuri de chitari! 3 TIPURI! Adica nu era doar un tip de chitara cu 3 modele sau eu stiu ce.. Chitara normala, electrica si inca ceva care nu mi-am dat seama ce -baka me ! >_< -

O: Am si terminat?! NO WAY! TT TT
(E absolut logic faptul ca n-am scris toate motivele... -giggle- Imi lua vreo 3 zile de fiecare xD)
Back to top Go down
http://bittersweetscent.blogspot.com
somewhere somehow

somewhere somehow


Posts : 124
Join date : 2008-10-28

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeFri Jan 02, 2009 5:44 pm

Fiecare membru are ceva ce imi place la el...motive prea multe sa le numar....ciudat.!!!
Back to top Go down
kamishiro-chan

kamishiro-chan


Posts : 52
Join date : 2009-01-26

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 6:42 pm

membrul meu preferat.....sunt toti!toti sunt foarte talentati si foarte hooot!(kai e un dulce)

dar singurul pe care il ador a nebunie este uruha!nu credeam ca cinevba poate fi asa.........f....g hot!

uh my b...h! What a Face monkey jocolor
Back to top Go down
somewhere somehow

somewhere somehow


Posts : 124
Join date : 2008-10-28

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeTue Jan 27, 2009 10:01 am

eeeetoooo....dap asae Uru-chan e tare kawaii...seamana cu o ducky Question
Back to top Go down
kamishiro-chan

kamishiro-chan


Posts : 52
Join date : 2009-01-26

Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitimeTue Jan 27, 2009 8:36 pm

yeah!thats right!hes so f.....g awesome!!!!!!!! jocolor jocolor jocolor jocolor


i love him so much! confused
Back to top Go down
Sponsored content





Membrul preferat Empty
PostSubject: Re: Membrul preferat   Membrul preferat I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Membrul preferat
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Distorted City :: The GazettE ~ ガゼット ~ :: The band-
Jump to: